Get Mystery Box with random crypto!

Компания LG приглашает на работу промоутера. Обязанности: •Ко | ISH BOR ISHCHI KERAK

Компания LG приглашает на работу промоутера.

Обязанности:
•Консультирование и обслуживание покупателей;
•Подготовка товара к продаже: проверка наименования, количества, цена, состояния упаковки и правильности маркировки; распаковка, осмотр внешнего вида.

Требования:
• Возраст 18-30 лет
• Способность быстро обучаться и легко воспринимать крупные объёмы информации
• Только мужского пола.
• Только для Ташкента
• Студенты не беспокоить.

Условия:
• График работы: 6/1 (рабочие часы по режиму работы магазина);
• Корпоративное обучение!

Заполните резюме через: https://t.me/LGLHROBOT

LG kompaniyasi promouter lavozimiga taklif qiladi.

Mas'uliyat:
• Mijozlarga maslahat berish va xizmat ko'rsatish;
• Maxsulotlarni sotuvga tayyorlash: modeli, miqdori, narxi, qadoqlash holati va yorlig'ini tekshirish; qadoqdan chiqarish, vizual tekshirish.

Talablar:
• Yoshi 18-30 yosh
• Katta hajmdagi ma’lumotni tez va oson o’rganish qobiliyati
• Faqat o’gil bollar.
• Faqat Toshkent uchun
• Talabalar bezovta qilmasin.

Shartlar:
• Jadval: 6/1 (ish vaqti do‘konning ish vaqti bo‘yicha);
• Korporativ trening!

Rezyumeingizni ushbu bot orqali yuboring: https://t.me/LGLHROBOT